#108
Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#64Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#69
Een houten etui met twee paar stalen eetstokjes met leggers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 11 x 27 cm -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#45Märklin 3090
Een tenderlocomotief op schaal HO. Nieuwstaat en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 25/35 -
#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90/110 -
#39Märklin 2855
Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 €Estimate: € 80/100 -
#57Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 26 cm -
#120
Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#154
Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm