#20Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 x 25 cm -
#88
“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#109
Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#156
Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#152
Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 59.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#15
Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 24 cm -
#32
Een paar ebbenhouten beeldes van ee man en een vrouw. Afrikaans werk
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 30 cm -
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#92
Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#130
Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100