#154Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#36Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cm -
#8Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 21 cm -
#17Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cm -
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline only -
#80Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#112Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm -
#93“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 32 cm -
#60le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#18RasteliEen paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#157Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cm