#77Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#89Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
No longer availableOnline only -
#22Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#159Twee halssnoeren van ivoor met bijpassende oorbellen. We voegen er zes halsnoeren van verschillende kleuren halfedelstenen aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#64Hubert BequetEen sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#29Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 20 cm -
#47Märklin 3065 & 3069Twee diesellocomotieven, waarbij één van de Duitse en één van de Belgische spoorwegen. Lakschade. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#59Boch Frères KeramisEen kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#119Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyDim. b: 58 cm -
#65Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 50