#119
Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 58 cm -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#20Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 x 25 cm -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#139
Drie verschillende broches en een ring bezet met amber en een halssnoer met bijpassende armband van zilver.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 60/100 -
#136
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#160
Een halssnoer met kralen van jaspis en een broche met bijpassende ring en oorbellen van zilver bezet met amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/120 -
#35Gerold Porzellan
Een trommelslager van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 18 cm -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80/120 -
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#97D. Van Rijckeghem
Een reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24,5 x 18 cm -
#33
Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. h: 21 & 25 cm