#79A. Roels“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cm -
#70Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 16 x 11 cm -
#28Een oude Meccanoset in doos.
No longer availableOnline only -
#151Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
#137Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyDim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#30GuerinEen Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#142Drie verschillende halssnoeren van rood koraal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50