#38
Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#154
Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156
Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#100
Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#163
Een gelakt houten juwelendoos een decor van vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 6 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
#1De Wilde
Een aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#49Märklin 3080 & 3090
Een diersellocomotief en een stoomlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bespeeld. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#3
Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#56
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 18 x 10 cm