#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#76
Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#66
Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#39Märklin 2855
Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 €Estimate: € 80/100 -
#51Märklin 3000
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 45/55 -
#47Märklin 3065 & 3069
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 50/60 -
#59Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 6 & 11 cm -
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30/50 -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#120
Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#73
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
Horloge murale ronde à encadrement en bois. A restaurer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/80