#96Jef De Leeuw
“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 18,5 x 27 cm -
#13
Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 50 cm -
#12
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#101
Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 € -
#23
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 & 25 cm -
#156
Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/80 -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#86Jef Van Grieken
“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#36
Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 34 cm -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80/120 -
#59Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 6 & 11 cm -
#154
Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60