#121Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#38Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.
No longer availableOnline only -
#48Märklin 3003Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#71Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#86Jef Van Grieken“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#111Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#49Märklin 3080 & 3090Een diersellocomotief en een stoomlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bespeeld. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#146Een halsketting met drie rijen witte, roze en grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 120 / 150 -
#51Märklin 3000Twee tenderlocomotieven van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55