#32
Een paar ebbenhouten beeldes van ee man en een vrouw. Afrikaans werk
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 30 cm -
#44Märklin 3075
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 50/60 -
#30Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 20/30 -
#95
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cm -
#111
Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#48Märklin 3003
Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 45/55 -
#54Märklin 4000 & 4040
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#36
Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 34 cm -
#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90/110 -
#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#100
Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#96Jef De Leeuw
“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 18,5 x 27 cm