#14Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#135Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#99Titus (?)“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 7 cm -
#66Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#138Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#137Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyDim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#38Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.
No longer availableOnline only -
#130Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60