#80
Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#25
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21,5 cm -
#8
Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 & 21 cm -
#11
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm -
#19
Een paar kandelaars van brons en bakeliet (?) in barokke stijl. Eén bobèche manco en ééntje met wat schade aan het bakeliet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm -
#40Märklin 2857
Een goederentrein van de Wurtembergse staatsbanen op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en vijf goederenwagons. Eénmalige uitgave ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van Märklin. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 €Estimate: € 100/120 -
#26Etabl. Becker, Bruxelles
Een messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cm -
#161
Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#48Märklin 3003
Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 45/55 -
#111
Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 20/30