#121Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#61Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 42 cm -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#39Märklin 2855Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#98Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cm -
#132Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#16Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#153Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#12Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#99Titus (?)“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 7 cm