#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90/110 -
#16
Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 28 cm -
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#145
Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#100
Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#61
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#85
“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#141
Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 100/140 -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80/120 -
#148
Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/80 -
#18Rasteli
Een paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm