#2Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 17 & 13 cm -
#48Märklin 3003Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#99Titus (?)“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 7 cm -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#59Boch Frères KeramisEen kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#156Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#106Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
#143Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18, 19 en 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#13Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm -
#127Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#40Märklin 2857Een goederentrein van de Wurtembergse staatsbanen op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en vijf goederenwagons. Eénmalige uitgave ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van Märklin. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120