#126Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm -
#71Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#24Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
No longer availableOnline only -
#31Royal Zuid-HollandEen paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#81Een spiegel in sobere eikenhouten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 93 x 62 cm -
#39Märklin 2855Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#63Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#11Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm -
#74Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#96Jef De Leeuw“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 27 cm -
#18RasteliEen paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm