#96Jef De Leeuw“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 27 cm -
#20Feltmann, WeidenEen schaaltje van Beiers porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm -
#17Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cm -
#21Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#43Märklin 3040Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#31Royal Zuid-HollandEen paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#92Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#153Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#33Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 25 cm -
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm -
#82“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#93“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 32 cm