#2
Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6, 17 & 13 cm -
#17
Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 48 cm -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#130
Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#11
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm -
#140
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28
Een oude Meccanoset in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#113
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#141
Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#74
Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#81
Een spiegel in sobere eikenhouten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 93 x 62 cm