#135
Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#62
Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 32 cm -
#1De Wilde
Een aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#85
“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#141
Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 100/140 -
#87
Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#72Bell & Howell
Een Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#39Märklin 2855
Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 €Estimate: € 80/100 -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 80/120