#16
Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 28 cm -
#134
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#74
Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#80
Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#1De Wilde
Een aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#22
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#103
“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14,5 cm -
#44Märklin 3075
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 50/60 -
#30Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 20/30 -
#56
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 18 x 10 cm