Een halssnoer bezet met bloedkoraal en met 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee. Bruto: 66,60 g.

A necklace set with blood coral and with an 18kt yellow gold pendant set with a cameo. Gross weight: 66.60 g.
Dim. L: 42 cm br:Ø 3,5 x 3 cm
SKU: 1612250145.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 300 / 400

  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    Een Delfts klokstel in 3 delen, gemerkt B en NP. Met drakenornament boven op de klok.

    A 3-piece Delft clock set, marked B and NP. Featuring dragon ornament on top of the clock.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 kt geelgouden cachetring bezet met onyx.

    An 18 kt yellow gold signet ring set with onyx.
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #279
    Victor Renty

    ‘Fantasia’, olieverf op doek. Een Abstract expressionistisch werk, getekend V. Renty ‘69.

    'Fantasia', oil on canvas. An Abstract expressionist work, signed V. Renty '69.
    Dim. 62/47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #202
    F. Wolters

    ‘Stilleven met bloemen en fruit’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, getekend F. Wolters. In rijkelijk versierde goudkleurige kader.

    'Still life with flowers and fruit', oil on canvas. From the 19th century, signed F. Wolters. In richly decorated gold-colored frame.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #14
    Liydia Heyndels

    ‘Stilleven met bloemenvaas en kralen’, olieverf op doek. Getekend Heyndels Lydia.

    'Still life with flower vase and beads', oil on canvas. Signed Heyndels Lydia.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    Een grote Chinees porseleinen Guanyin beeld.

    A large Chinese porcelain Guanyin statue.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #96

    Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.

    A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.
    Dim. h 72 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #115

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met 3 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 t en 4 kleine diamantjes oude slijp.

    An 18 kt yellow gold ring set with 3 sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct and 4 small old cut diamonds.
    Dim. 2,56 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #98

    Een ééndeurs vitrinekast met geslepen glas in Empire stijl.

    A single-door display cabinet with cut glass in Empire style.
    Dim. 170 x 80 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00