#89Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#171Een vintage koersfiets, L’express, blauw, maat 60, 10 versnellingen.
A vintage racing bike, L’express, blue, size 60, 10 speeds.No longer availableDim. maat 60Estimate: € 100 / 150 -
#285Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.
#435Siku Metall 1:32Een tractor met 3 opleggers op afstandsbediening, Fendt tractor met voorlader en manuele Fortuna haakkipper, electronische Joskin kiptrailer en een transportbandsysteem. Afstandsbediening met 3 frequenties. Als nieuw.
A tractor with 3 trailers on remote control, Fendt tractor with front loader and manual Fortuna hook lift trailer, electronic Joskin tipping trailer, and a conveyor belt system. Remote control with 3 frequencies. Like new.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#319Pilar Gonzalez“Handgevangen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Handcuffed". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#127H. Luppens Paris/BruxellesEen verguld metalen schouwpendule met de voorstelling van een gezeten dame in Griekse kledij en bijhorende kandelaars, op vergulde houten sokkels gemerkt H. Luppens Bruxelles. Gemerkt in de klok H. Luppens Paris. 19e eeuws. De dame heeft een breuk aan het been.
#497Decoratieve schaal in Chinees porselein met drakendecor.
Decorative bowl in Chinese porcelain with dragon decoration.No longer availableDim. H 12.5, Ø 29.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#248LimogesEen buste van Beethoven in biscuit, gemerkt Limoges France.
A biscuit bust of Beethoven, marked Limoges France.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Geslepen manshoge spiegel in verguld houten kader. Bovenaan gedecoreerd met linkskijkend medaillon.
Faceted floor-length mirror in a gilded wooden frame. Decorated with a left-facing medallion at the top.No longer availableDim. H 218, B 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#494Paar bronzen wandlichten in Lodewijk XV-stijl.
#61Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 160 / 220