#42Märklin 3163
Een elektrische locomotief van de Belgische spoorwegen op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#72Bell & Howell
Een Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#144
Een halsketting met twee rijen witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#3
Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#54Märklin 4000 & 4040
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#134
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#152
Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 59.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#138
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#61
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#8
Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 & 21 cm