#50Märklin 4000Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#94Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#110Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#34Nao“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#97D. Van RijckeghemEen reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 18 cm -
#140Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cm -
#154Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#92Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#83Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader) -
#30GuerinEen Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm