#91“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#93“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 32 cm -
#137Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyDim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#154Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#10Een witmetalen hoorn op staander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#80Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#129Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#135Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#35Gerold PorzellanEen trommelslager van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#139Drie verschillende broches en een ring bezet met amber en een halssnoer met bijpassende armband van zilver.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#89Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
No longer availableOnline only