#50Märklin 4000Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#142Drie verschillende halssnoeren van rood koraal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#70Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 16 x 11 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#145Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#86Jef Van Grieken“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Märklin 3065 & 3069Twee diesellocomotieven, waarbij één van de Duitse en één van de Belgische spoorwegen. Lakschade. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#62Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cm -
#148Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm