#89
Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80/120 -
#81
Een spiegel in sobere eikenhouten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 93 x 62 cm -
#70
Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 x 16 x 11 cm -
#36
Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 34 cm -
#60le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#22
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#136
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#154
Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#161
Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#15
Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 24 cm