#40Märklin 2857
Een goederentrein van de Wurtembergse staatsbanen op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en vijf goederenwagons. Eénmalige uitgave ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van Märklin. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 €Estimate: € 100/120 -
#44Märklin 3075
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 50/60 -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#158
Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#135
Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#53Märklin
Een lot van vier goederenwagons op schaal HO, waarbij twee Duitse, een Oostenrijkse en een Spaanse.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#6
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 21 cm -
#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#5
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 17 cm -
#42Märklin 3163
Een elektrische locomotief van de Belgische spoorwegen op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Estimate: € 60/80 -
#48Märklin 3003
Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 45/55 -
#67
Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 18 cm