Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer met verschillende rooskleurige parels. L: 33 cm.

Een halssnoer met verschillende rooskleurige parels. L: 33 cm.

A necklace with various pink pearls. L: 33 cm.
Dim. H. 18 & 14 cm
SKU: 2708240440.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #440
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #722

    Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

    A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.

    A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings.
    No longer available
    Dim. 35 x 73 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    Tigra

    “Tigra”. Een emaillen reclamebord met opschrift; “Tigra Filter Sigaretten”.

    "Tigra". An enamel advertising sign with the inscription; "Tigra Filter Cigarettes".
    No longer available
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #366

    Een metalen koffertje bekleed met een laagje koper in Dinanterie.

    A metal case covered with a layer of copper in Dinanterie.
    No longer available
    Dim. 32 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    Een paar wandlampen van gelakt metaal.

    A pair of painted metal wall lights.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #319
    J. Bahieuf

    “Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.

    "Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.
    No longer available
    Dim. 22 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #151
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #237
    Limoges

    Een 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.

    A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #199

    “Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More