#438Een set van 2 dekselvazen in Imari porselein.
#167JuttaEen vintage porseleinen pop. Op de rug gemerkt, Begin 20e eeuw, Duitsland
#429Jaky Lefrançois“Vissersboten”, een aquarel op papier, gesigneerd Jacky Lefrançois. Met gegevens aan de achterkant.
#442Een decoratief abstract schilderij in pastelkleuren, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Aangekocht bij De Wiew.
#582Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
A vintage round glass side table with geometric design and magazine holder.No longer availableDim. 42,5 x Ø 45 cmEstimate: € 80 / 120