Other lots in this auction
-
#545Kartell“Lizz by Kartell”. Een set van 6 witte designstoelen in thermoplastisch technopolymeer ontworpen door Piero Lissoni en Carlo Tamborini.
"Lizz by Kartell". A set of 6 white design chairs in thermoplastic technopolymer designed by Piero Lissoni and Carlo Tamborini.No longer availableDim. 74 x 48 x 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#274“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
"Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Maurice BonamiEen set van 2 grote houten vazen door Maurice Bonami uit het midden van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
A set of 2 large wooden vases by Maurice Bonami from the middle of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.No longer availableDim. h 97 en h 73 cmEstimate: € 150 / 200 -
#596Holm SorensenEen lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.
A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.No longer availableDim. h 12 x Ø 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#588Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Gérard RoosenPeriod: Leuven 1869 - 1935“Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.
"Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#273Een zilveren bokaal met dubbele handgrepen, versierd met een guirlande- en Griekse sleutelrandmotief. Initialen gegraveerd "D.C.V.". 19de eeuw.
A silver cup with double handles, decorated with a garland and Greek key motif. Initials engraved "D.C.V.". 19th century.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#701Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
A vase in Flemish glazed earthenware depicting a peacock, signed Oscar Demoulin and dated 1963 at the bottom.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184“Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.
"Canadian Olympic Coins 1976". A lot of 28 silver 5- and 10 dollar coins in a collector's case.No longer availableDim. 940 gram 999‰Estimate: € 600 / 800 -
#484“Maria met Jezus”. Een wassen beeld, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie glazen stolpen.
"Maria with Jesus". A wax sculpture, flanked by two Brussels horn vases. Under three glass domes.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Val Saint LambertEen vintage kristalglazen vaas met vergulde details. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal glass vase with gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 15 cmEstimate: € 50 / 75 -
#331Marc Sleen“De avonturen van Nero en Co”, een lot van 2 Nero albums, eerste druk met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De paarse futen’ en ‘De blauwe mannen’.
"The Adventures of Nero and Co", a lot of 2 Nero albums, first edition with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The Purple Grebes' and 'The Blue Men'.No longer availableEstimate: € 50 / 80

