#638
#199
#616
Een Engels, vintage lederen wingback armchair.
An English, vintage leather wingback armchair.No longer availableDim. 109 x 80 x 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595Holm Sorensen
#441Imperial Jingdezhen Porcelain
Een lot van 11 vintage Chinees porseleinen sierborden in doos. Diverse ontwerpen en thema’s door Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, gemerkt Imperial Jingdezhen Porcelain.
#358
Een lot van 13 oude blikken dozen uit de eerste helft van de vorige eeuw waaronder: China thee, Marie Thumas, Farine Remy, Oud Antwerpen, Tjoklat, het koningshuis e.a..
#389Wim De Paepe
#778
Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478
Een bronzen beeld van een luipaard, Benin, Yoruba.
#714
#214Daniel D’Haeseleer
#551
“Kohijo”. Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld van een ruiter te paard. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 19e eeuw.
"Kohijo". A polychromed wooden Burmese Nat figure of a horseback rider. Decorated with gilded elements and mirrored stones. 19th century.No longer availableDim. 63 x 44 cmEstimate: € 300 / 400