Other lots in this auction
-
#722Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings.No longer availableDim. 35 x 73 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#39Tigra“Tigra”. Een emaillen reclamebord met opschrift; “Tigra Filter Sigaretten”.
"Tigra". An enamel advertising sign with the inscription; "Tigra Filter Cigarettes".No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een metalen koffertje bekleed met een laagje koper in Dinanterie.
A metal case covered with a layer of copper in Dinanterie.No longer availableDim. 32 x 46 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Een paar wandlampen van gelakt metaal.
A pair of painted metal wall lights.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#319J. Bahieuf“Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.
"Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.No longer availableDim. 22 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.
Bronze gilt figurine of an African man with drum.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#151Emile Louis Picault“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 650 / 850 -
#237LimogesEen 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.
A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#261Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#199“Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 300 / 500

