Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.

A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.
Dim. L: 29 cm
SKU: 1712240130.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #130
Estimate: € 80 / 120

  • #561

    Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.

    An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.

    A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.
    Dim. 130 x 34 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #221

    Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

    A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
    Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #668

    Een elektrisch klokje gemonteerd in een zwaar koperen kader in de vorm van een anker.

    An electric clock mounted in a heavy copper frame in the shape of an anchor.
    Dim. 5 35 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #650
    Dupont Paris

    Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.

    A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
    Estimate: € 50 / 80
  • #292

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #282

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een mahoniehouten commode in Louis Philippe stijl met 4 laden.

    A mahogany chest of drawers in the Louis Philippe style with 4 drawers.
    Dim. 98 x 125 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00