#561Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.
An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.
A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.No longer availableDim. 130 x 34 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.
A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.No longer availableDim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#285Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.
#650Dupont ParisEen balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.
A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#658“Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.
"Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
#266Een mahoniehouten commode in Louis Philippe stijl met 4 laden.
A mahogany chest of drawers in the Louis Philippe style with 4 drawers.No longer availableDim. 98 x 125 x 23 cmEstimate: € 150 / 200