#540Een paar 18 kt wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.14 ct. and sapphires totaling approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 500 / 600 -
#207A. GillardEen porseleinen kaststel bestaande uit een opengewerkte coupe en 3 hoornvazen, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.
A porcelain garniture comprising of an openwork bowl and 3 horn vases, marked Limoges France and painted and signed by A. Gillard.No longer availableDim. h 31.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#28Een blauw en wit geglazuurde art-deco ijsbeer. Genummerd ‘36096’. Niet gemerkt.
A blue and white glazed Art Deco polar bear. Numbered ‘36096’. Not marked.No longer availableDim. H 16, L 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#401Vier stuks vintage West-Germany keramiek. Drie vazen en een bloempothouder.
Lot of four pieces of vintage West-Germany ceramics. Three vases and a flower pot holder.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#337Märklin HOEen Märklin elektrische locomotief, DB 111 136-8. HO spoor.
A Märklin electric locomotive, DB 111 136-8. HO gauge.No longer availableDim. l 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#455Een handgeknoopt Perzisch Yalemeh tapijt.
A hand-knotted Persian Yalemeh carpet.No longer availableDim. 168 x 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347Tafellamp op polychrome koperen zuil.
#433Een lot van Chinees porselein: drie dekselvazen, een kraagvaas famille verte en een kandelaar met western wapenschild.
A lot of Chinese porcelain: three covered vases, a famille verte collar vase, and a candlestick with a Western coat of arms.No longer availableDim. Hoogte 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984“Boomgaard in de lente”. Litho. Gesigneerd en genummerd 67/100.
"Orchard in Spring". Lithograph. Signed and numbered 67/100.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een paar verzilverde tafellampen, in de vorm van korinthische zuilen.
#181Een gevarieerd lot zilveren items met een variatie aan keuren bestaande uit een beker, een notaboekje, een halsketting, een luciferdoosje, een parfumflesje, een brievenklem, een haakje, een brilletje, een serveervork, een kadertje, een potlood en een rammelaar. 195 gram.
#35319e eeuws vaasje van blauw-wit Chinees aardewerk met bruine glazuur. Hals manko.
19th century vase of blue and white Chinese earthenware with brown glaze. Neck chipped.No longer availableDim. Hoogte 6 cmEstimate: € 30 / 50