Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.

Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.

Un collier Allepo avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.
Online only
SKU: 2806210185.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #185
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #273

    Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

    Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #291
    Geo Lefèvre
    Period: 1876 - 1953

    Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.

    Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #236

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    ”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #92

    Een zilveren ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    Une bague en argent sertie de saphirs d'un poids combiné de +- 1,50 ct.
    No longer available
    Online only
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.

    Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.
    No longer available
    Online only
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Frank-Ivo Van Damme

    “Onberekenbare sprong”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 60/80.

    “Saut incalculable”. Gravure. Signée et numérotée 60/80.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.

    Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #296

    “Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.

    Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #3

    Een koro van meerkleurig Chinees porselein met een Fo-hond op het deksel.

    Un koro en porcelaine de Chine multicolore avec un chien Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #215
    C. Veelik(?)

    “La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.

    “La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #282
    Arth. Peeters

    “Herenportret”. Olieverf op doek. En één andere op paneel (43 x 58 cm).

    “Portrait d'hommes”. Huile sur toile. Et une autre sur panneau (43 x 58 cm).
    No longer available
    Online only
    Dim. 45,5 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More