Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.

Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.

Un collier Allepo avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.
Online only
SKU: 2806210185.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #185
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #167

    “Le témoin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Le témoin. Technique mixte sur papier. Signé et daté '79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #153
    Maria Rombouts

    “Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een gevarieerd lotn Europees porselein en aardwerk, bestaande uit een juwelendoosje, kopjes en schoteltjes, een kom, een paar vaasjes enz.

    Un lot varié de porcelaine et faïence européenne, comprenant une boîte à bijoux, des tasses et soucoupes, un bol, quelques vases, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #134

    Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.

    Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #15
    Boch for Royal Sphinx

    Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #290

    Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.

    Une grande locomotive jouet en bois. Deux roues manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #30

    “Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.

    ”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #177

    Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.

    Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12,93 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #1

    Een antiek glazen flesje in de vorm van een druiventros met een tinnen druivenblad op de kurk.

    Une bouteille en verre antique en forme de grappe de raisin avec une feuille de vigne en étain sur le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #169
    Aristona

    Een oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.

    Une vieille radio en bakélite. Type H88U. 1944.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More