Een halssnoer van grijze parels bezet met magneetslot.

A necklace of gray pearls with a magnetic clasp.
SKU: 1612250170.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 80 / 120

  • #21
    West Germany

    Twee vintage West-Germany vazen. Gemerkt: Foreign 239, hoogte 30 en 529, hoogte 38. De grootste vaas heeft enkele haarlijnen.

    Two vintage West-Germany vases. Marked: Foreign 239, height 30 and 529, height 38. The larger vase has some hairline cracks.
    Dim. Hoogte 30 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #267

    Een antieke schrijfmachine van het merk Royal.

    An antique typewriter by the brand Royal.
    Dim. 25 x 39 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Suzanne Dufoing
    Period: 1930 - 2017

    “Spelende kinderen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1968.

    "Playing Children," a painting, oil on canvas, signed and dated 1968.
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een verguld messingen sac à perles-luchter in Empire-stijl, zes lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes.

    A gilded brass sac à perles chandelier in Empire style, six light sources with flame-shaped frosted glass shades.
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #286
    Kohn, Wenen

    Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.

    A Jacob & Josef Kohn armchair made of steam-bent beechwood, tagged. Damage to the seat.
    Dim. H 79, B 64, D 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #209
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Femmes en fumant”, een lithografie in vergulde kader, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 89/160.

    "Women smoking," a lithograph in a gilded frame, signed outside the plate and numbered 89/160.
    Dim. 36 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245
    Guy Donnée

    “Portret van een erudiet man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Donnée.

    "Portrait of a learned man", a painting, oil on canvas, signed Donnée.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #141

    Een Aziatisch kamerscherm in twee delen. Van gesculpteerd hout, met planten en ganzen in hoogrelief. Meerdere kleine beschadigingen aan het reliëf.

    An Asian room divider in two parts. Carved wood, featuring plants and geese in high relief. Multiple minor damages on the relief.
    Dim. 183/160 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #49

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00