#108
Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#119
Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 58 cm -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#85
“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#51Märklin 3000
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#66
Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#77
Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#57Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 26 cm -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 6 & 11 cm -
#55
No longer availableOnline only