#26Etabl. Becker, BruxellesEen messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cm -
#86Jef Van Grieken“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cm -
#82“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#162Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#141Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#5Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#100Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#14Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
#72Bell & HowellEen Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline only -
#74Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14, 20 & 26 cm