#262Roger Hebbelinck‘Winterlandschap’. Ets/aquatint. Hebbelinck naar het werk van Valerius De Saedeleer. Nr. 155 uit een oplage van 250 exemplaren.
#586Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.
#546Een hanglamp model UFO.
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,15 ct.
#169Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘De rouwstoet van Sneeuwwitje’. Ingekleurde litho, gemonogrammeerd; F.
'The funeral procession of Snow White.' Colored lithograph, monogrammed; F.No longer availableDim. 21/16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#334Max Weiler“Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997.No longer availableDim. 42 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een gevarieerd lot van 11 zilveren lepeltjes met een variatie aan keuren. 145 gram.
#429‘Sluiswachtershuis’. Olieverf op papier, getekend Dyckmans.
#54K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
#146Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.
A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.No longer availableDim. h 166 cmEstimate: € 150 / 200