#226Een paar goudkleurige armzeteltjes. In goed doorleefde staat.
A pair of gold-colored armchairs. In good used condition.No longer availableDim. Hoogte 89 cmEstimate: € 70 / 100 -
#332Broekaert“Venlandschap met knotwilg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Landscape with pollard willow." Oil on canvas. Signed and dated 1977.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#177Antiek 19e eeuws scheerbekken van blauw en wit aardewerk. Herkomst Rouen.
Antique 19th-century shaving basin of blue and white earthenware. Origin Rouen.No longer availableDim. 27/21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224J. Van Mierlo‘Schapenhoeder’. Olieverf op doek, getekend.
'Shepherd.' Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 69/52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Cureken“Opvliegende eenden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Flying Ducks," a painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#291Een dienblad met spiegel en verguld metalen galerij, evenals een klein schaaltje van geslepen kristal met verguld metalen voetje.
#277Een vaas in meerkleurig barbotine aardewerk, floraal organische decoratie met meerdere kleine beschadigingen.
#501Een lot vintage speelgoed bestaande uit een metalen keukentje met toebehoren en een wasmachine van het merk JEP. Beide in hun originele verpakking.
A lot of vintage toys including a metal kitchenette with accessories and a washing machine by the brand JEP. Both in their original packaging.No longer availableDim. 30 x 36 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409L. Oosterlinck“Molen in de sneeuw” en “Vissersboot op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Een paar.
A vintage design wall/arc lamp, brown plastic shade and chrome metal arc.No longer availableDim. 69 x 60 x Ø 30 cmEstimate: € 100 / 150