Een halssnoer van witte parels en licht grijze barokparels.

A necklace of white pearls and light grey baroque pearls.
Dim. L: 30 cm
SKU: 2705250510.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 60 / 220

  • #226

    Een paar goudkleurige armzeteltjes. In goed doorleefde staat.

    A pair of gold-colored armchairs. In good used condition.
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #332
    Broekaert

    “Venlandschap met knotwilg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    "Landscape with pollard willow." Oil on canvas. Signed and dated 1977.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.

    A 'Marie-Therese' crystal chandelier, to be rewired. Circa 1900.
    Dim. h 70 x Ø 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    Antiek 19e eeuws scheerbekken van blauw en wit aardewerk. Herkomst Rouen.

    Antique 19th-century shaving basin of blue and white earthenware. Origin Rouen.
    Dim. 27/21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    J. Van Mierlo

    ‘Schapenhoeder’. Olieverf op doek, getekend.

    'Shepherd.' Oil on canvas, signed.
    Dim. 69/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Cureken

    “Opvliegende eenden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Flying Ducks," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #291

    Een dienblad met spiegel en verguld metalen galerij, evenals een klein schaaltje van geslepen kristal met verguld metalen voetje.

    A tray with mirror and gilded metal gallery, as well as a small dish of cut crystal with a gilded metal base.
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #277

    Een vaas in meerkleurig barbotine aardewerk, floraal organische decoratie met meerdere kleine beschadigingen.

    A vase in multi-colored barbotine earthenware, floral organic decoration with several small damages.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #501

    Een lot vintage speelgoed bestaande uit een metalen keukentje met toebehoren en een wasmachine van het merk JEP. Beide in hun originele verpakking.

    A lot of vintage toys including a metal kitchenette with accessories and a washing machine by the brand JEP. Both in their original packaging.
    Dim. 30 x 36 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409
    L. Oosterlinck

    “Molen in de sneeuw” en “Vissersboot op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Een paar.

    "Windmill in the Snow" and "Fishing Boat at Sea". Oil on canvas. Signed. Pair.
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    ‘Tour de Gand vues de Post Hotel’. Hoogdruk gemonogrammeerd in de plaat; F.M. 1962 en getekend buiten de plaat; Frans Masereel 1962. Nr. 509 uit een oplage van 750.

    ‘Tour de Gand views from Post Hotel.’ High relief print monogrammed in the plate; F.M. 1962 and signed outside the plate; Frans Masereel 1962. No. 509 from an edition of 750.
    Dim. 32/40 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #556

    Een vintage design wand/booglamp, bruine plastic kap en verchroomd metalen boog.

    A vintage design wall/arc lamp, brown plastic shade and chrome metal arc.
    Dim. 69 x 60 x Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00