Similar lots by type
-
#224
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#147
Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20/30 -
#222
Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/40 -
#186
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 40/50 -
#201
Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#197Boch Frères
Een uitgebreid servies met blauw decor ‘Terre de fer’, bestaande uit 31 gtote borden, 12 kleine borden, twee tazza’s, een fruitschaal, twee kleine en een grote ronde serveerschaal, een ovale serveerschaal, twee ovale groentenschaaltjes, twee sauskommen en een terrine. Gemerkt.
Un service complet au décor bleu Terre de fer, composé de 31 grandes assiettes, 12 petites assiettes, deux tazza, un bol de fruits, deux petits et un grand plat de service rond, un plat de service ovale, deux plats de légumes ovales, deux bols à sauce et une terrine. Marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Estimate: € 60/80 -
#261
Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#205
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40/50 -
#241
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#256
Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.
Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#143Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#195
Een klein vierkant houten bijzettafeltje.
Une petite table de bout carrée en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 43 x 32 x 35 cmEstimate: € 10/20 -
#191
Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.
Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/50 -
#149Castelor
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25/35 -
#138
Een stempel met een aantal drukjes.
Un tampon avec plusieurs presses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#252
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#235
Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.
Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 & 9 cmEstimate: € 35/50 -
#134
Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/25 -
#152209 S Electronic Philips
Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 40/60 -
#146Colbert, Creil et Montereau
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un plat de service en faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 43 x 32 cmEstimate: € 15/20 -
#233
Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.
Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#194
Een laag gebeitst houten tafeltje.
Une table basse en bois teinté.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 33 x 54 x 72 cmEstimate: € 30/40 -
#249
Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/20 -
#193
Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.
Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 74 x 51 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#199
Een uitgebreid servies van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un vaste service en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Estimate: € 80/120 -
#90
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40/50 -
#78Märklin 3308
Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
Une locomotive-citerne de la Deutsche Reichsbaan à l'échelle HO, avec générateur de fumée. État neuf, en état de marche et dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 181.00 €Estimate: € 70/90 -
#173
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#68Hoehler
Een klein houten Westminsterklokje met handgeschilderd bloemendecor.
Une petite horloge Westminster en bois avec un décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#270Albert De VosPeriod: 1868 - 1950
“Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau de pêche sur mer turbulente”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. 70 x 108 cmEstimate: € 350/450 -
#299Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952
“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#266
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de quatre groupes de biscuits multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11 - 70 cmEstimate: € 30/50 -
#263P. Beele
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#297
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir doré , style Baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 76 cmEstimate: € 60/80 -
#183Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20/30