Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halsvaasje van meerkleurig porselein met een decor van een vogel en een vlinder in een cartouche, op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Longwy

Een halsvaasje van meerkleurig porselein met een decor van een vogel en een vlinder in een cartouche, op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.

Petit vase à long col en porcelaine polychrome à décor d’un oiseaux et d’un papillon dans une cartouche sur un fond de fleurs. Marque sous la base.
Dim. h: 20 cm
SKU: 2609170413.
Category: Porselein.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #413
Estimate: € 25 / 36
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Longwy

  • #14
    Longwy

    Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.

    Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø; 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271
    Longwy

    Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 160 / 180

Similar lots by type

  • #678

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.

    Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #781

    Een Biedermeier serviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit zes bordjes, zes kopjes en zes ondertasjes. Onderaan gemerkt met een bekroonde F.

    Un service Biedermeyer en porcelaine polychrome avec décor de fleurs, comprenant six assiettes, six tasses et six sous-tasses. marque à la base - F couronné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #719

    “Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.

    “Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een opmerkelijk bordje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt. Vroeg XIXe eeuw.

    Petite assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Pho. Marque sous la base. Début du XIX siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #661

    Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.

    Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #621

    Een vaas met famille-rosedecor.

    Vase en porcelaine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #581

    Een paar vazen van Chinees porselein met handvatten in de vorm van olifantenkopjes en een meerkleurig decor van wijzen.

    Paire de vases en porcelaine de Chine aux anses en forme de têtes d’éléphant. Décor polychrome de sages.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #421

    Een kinderserviesje van Limogesporselein.

    Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #683

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Capodimonte

    Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.

    Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #2

    Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk

    Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348
    P. Regout

    Een wandfontein van monochroom wit porselein op houten plank. Gemerkt.

    Fontaine murale en porcelaine monochrome blanche sur une planche en bois. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #527

    Een paar beelden van Chinees porselein.

    Deux statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.

    Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #747
    Gloria

    Een theeserviesje van meerkleurig porselein met romantische decors, bestaande uit twee kopjes en onderschaaltjes, een suikerpot, twee kleine schaaltjes, een theepot en een terrine. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Petit service à thé en porcelaine polychrome à décors romantiques comprenant deux tasses et soucoupes, un sucrier, deux petits plats, une théière et une terrine. Sur présentoir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #777
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid servies van blauw en wit porselein. We voegen er een porseleinen patéschaal in mandje aan toe.

    Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #731

    Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.

    Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #408

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Een paar hoornvaasjes van Brussels porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemenmotief.

    Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles à motifs dorés et aux fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #728

    Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.

    Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #4
    Royal Copenhagen

    Een cocker, een terriër, een vogeltje en een wolf van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.

    Un cocker, un terrier, une oiseau et un loup en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #547

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #648

    Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.

    Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #704
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #752
    Egide Linnig
    Period: 1821 - 1860

    Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.

    Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.
    No longer available
    Dim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #160

    Een halssnoer met Tahitiparels en een 18 karaats geel gouden slot. In etui.

    Un collier de perles de Tahiti et fermoir en or jaune 18 ct. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #47

    Zwart houten kruisbeeld met zilveren Christus. Onder glazen stolp. XIXde eeuw.

    Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #277

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.

    Réplique en bois d’une pièce de maîtrise en forme d’un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #374
    Anto Carte

    “Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.

    “Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    “Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.

    “Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #139
    Paule Bisman

    “Grote Markt te Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1965.

    “Grand Place de Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1965.
    No longer available
    Dim. 34 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #810

    Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.

    Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #377

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor op oranje fond en met koperen voet en montuur.

    Vase en faïence polychrome à décor de fleurs sur fond orange. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #347

    Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.

    Vase et carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #580

    Een gebombeerde commode van grijsgepatineerd hout met twee laden en een rood marmeren blad, versierd met fraai bronsbeslag in de vorm van Hermenfiguren en guirlandes.

    Commode bombée en bois patiné gris ouvrant à deux tiroirs et avec tablette en marbre rouge. Montures jolies en bronze en forme de mascarons et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More