Similar lots by type
-
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#666Kadjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60/100 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60/80 -
#492Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300/400 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50 -
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#406
Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35/45 -
#556
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#566
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50/80 -
#585
Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200/240 -
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75/100 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#521
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#691
Een presse-papiers en een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal, waarbij de vaas gemerkt van Val St. Lambert.
Un presse-papier et un vase en cristal taillé incolore et vert, le vase marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#564
Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120/140 -
#672Goebel, Germany
“Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.
Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50/80 -
#358Willy Vandersteen
Suske en Wiske. Rode Reeks. De Sprietatoom, De Wilde Weldoener, De Kaartendans, De Kwakstralen, De Nerveuze Nerviërs, De Apekermis (2 kleuren, eerste uitgaven). Evenals de nummers 67, 68, 82, 83, 86, 90, 100, 102, 112, 116, 133, 141 (4 kleuren) en De Stemmenrover en De Texas Rakkers zonder omslag. 20 stuks, sletig.
Suske en Wiske. Série Rouge. De Sprietatoom, De Wilde Weldoener, De Kaartendans, De Kwakstralen, De Nerveuze Nerviërs, De Apekermis (2 couleurs, 1es éditions). Ainsi que les numéros 67, 68, 82, 83, 86, 90, 100, 102, 112, 116, 133, 141 (4 couleurs) et De Stemmenrover et De Texas Rakkers sans couvertures. 20 pièces, usées.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#420
Een lot van veertien beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele geïnspireerd op de reeks van M.I. Hummel.
Un lot de quatorze figurines en biscuit multicolores, dont certaines sont inspirées de la série M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#402
Een antieke geborduurd Chinees hoesje met goudbrokaat en met een kraanvogel in het decor.
Un étui chinois antique brodé avec du brocart d'or et avec une grue dans le décor.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 80/100 -
#39
Een merklap uit 1828.
Un échantillonneur de 1828.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#675
Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de dix pots de pharmacie en verre ambré.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#211
Een tweeloops jachtgeweer met geëtst decor.
Un fusil de chasse à deux canons avec décor gravé.No longer availableDim. L. 107 cmEstimate: € 120/200 -
#55
Een 18 K geelgouden hanger bezet met 20 Franse Frank van 1907.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de 20 francs français de 1907.No longer availableDim. 10,17 gEstimate: € 300/400 -
#322
Twee gravures: Anne Cuypers, “Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis” (19 x 22 cm). Aquatint. Gesigneerd en genummerd 11/50 buiten de plaat (ruitje stuk). L;uis Icart, “Shoppende dames” (14 x 18 cm), gravure, ed. P. Schneider, Paris.
Deux gravures : Anne Cuypers, Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis (19 x 22 cm). Aquatinte. Signée et numérotée 11/50 hors planche ( L;uis Icart, « Mesdames commerçantes » (14 x 18 cm), gravure, éd. P. Schneider, Paris.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#417
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.
Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.No longer availableDim. h: 12,5 - 36 cmEstimate: € 80/120