Een handgeknoopt Bidjar tapijt met zware slijtage.

A hand-knotted Bidjar carpet with heavy wear.
Dim. 390 x 180 cm
SKU: 2904250599.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #599
Estimate: € 50 / 70

  • #593

    Een handgeknoopt Shiraz tapijt.

    A hand-knotted Shiraz carpet.
    Dim. 150 x 114 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #335

    Kunstobject door Francois Blommaerts. Getuft tapijt op halfronde marmeren basis.

    Art object by Francois Blommaerts. Tufted carpet on a semi-circular marble base.
    Dim. B 157, H 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #526

    Groot handgeknoopt Perzisch Kirman tapijt.

    Large hand-knotted Persian Kerman carpet.
    Dim. 415/267 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #291

    Lot van drie wandtapijten naar de late middeleeuwen. Waarvan twee met roede en één met muurhaken.

    Lot of three tapestries dating back to the late Middle Ages. Two with rods and one with wall hooks.
    Dim. 138/188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt, centraal slijtage.

    A hand-knotted Bidjar carpet, central wear.
    Dim. 204 x 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een groot handgeknoopt Bidjar tapijt.

    A large hand-knotted Bidjar rug.
    Dim. 350 x 255 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #585

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 231 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #555

    Een lot van 6 handgeknoopte oosterse tapijten met sleet, voor restauratie.

    A lot of 6 hand-knotted Oriental rugs with wear, for restoration.
    Dim. l 180 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #343
    The Jimi Hendrix Experience

    The Jimi Hendrix Experience – Electric Ladyland Polydor – 2657 012 UK, 1973, NM

    De Jimi Hendrix Experience - Electric Ladyland Polydor - 2657 012 UK, 1973, NM
    Estimate: € 50 / 75
  • #416

    Antieke tweedeurs hoekkast in rustiek landelijke stijl.

    Antique two-door corner cabinet in rustic country style.
    Dim. H 198, B 70, D 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #318
    W. Germany

    Een set van 2 identieke keramische vazen, circa 1950, gemerkt W. Germany en genummerd 120835.

    A set of 2 identical ceramic vases, circa 1950, marked W. Germany and numbered 120835.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een paar hoorns in bronzen houder gedragen door putti.

    A pair of horns in a bronze holder carried by putti.
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #549
    Period: 1977

    Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.

    Drawing in mixed technique. Washed ink and monoprint. Illegibly signed and dated 1977.
    Dim. 35/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61
    Boch Frères Keramis

    A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #260
    Japy

    Een antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.

    An antique pocket watch, Japy Chemin de fèr, with watch chain.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Chibinda ilunge beeld. Chokwe.

    Chibinda ilunge statue. Chokwe.
    Dim. Hoogte 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503
    Carrera

    Een vintage slot-racing set van Carrera bestaande uit vele baanonderdelen waaronder, in originele verpakking, transfo en meerdere auto’s.

    A vintage Carrera slot racing set including many track pieces, original packaging, transformer, and multiple cars.
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #59
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882-1965

    Duinenzicht. Olieverfschilderij op doek, getekend F. Vantongerloo, 1938. Het oeuvre van de Belgische schilder Frans van Tongerloo bestaat uit realistische tot impressionistische landschappen, portretten, interieurs en stillevens. Tijdens de Eerste Wereldoorlog verbleef hij samen met zijn broer Georges (ook schilder, 1886-1965) in Nederland.

    Dune view. Oil painting on canvas, signed F. Vantongerloo, 1938. The Belgian painter Frans van Tongerloo's work includes realistic to impressionistic landscapes, portraits, interiors, and still lifes. During World War I, he stayed in the Netherlands with his brother Georges (also a painter, 1886-1965).
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #184
    Josse Impens
    Period: 1840-1905

    ‘De Roker’. Olieverf op doek. Getekend; J. Impens. Hij studeerde in Brussel aan de Académie Royale des Beaux-Arts, waar Jean-François Portaels een van zijn leermeesters was. Portaels was een vooraanstaand schilder van genretaferelen en de grondlegger van de Belgische oriëntalistische school.

    'The Smoker'. Oil on canvas. Signed; J. Impens. He studied in Brussels at the Royal Academy of Fine Arts, where Jean-François Portaels was one of his teachers. Portaels was a prominent painter of genre scenes and the founder of the Belgian Orientalist school.
    Dim. 35.5/28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00