Similar lots by type
-
#576Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200 / 240 -
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35 / 45 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50 / 80 -
#492BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300 / 400 -
#696Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#521Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120 / 180 -
#596Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60 / 100 -
#656Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#416Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#585Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60 / 100 -
#556een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75 / 100 -
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200 / 250 -
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#592Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#127“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40 / 60 -
#176Een tweedeurskast van eikenhout en perelaar met onderaan een lade. Versierd met fijn uitgestoken paneeltjes, een rechte kroonlijst in reliëf met leeuwenkopjes boven de gecanneleerde stijlen en op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, laat XVIIe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne et poirier avec un tiroir dans le bas. Décoré de panneaux finement sculptés, une corniche droite en relief avec des têtes de lion au-dessus des montants cannelés et sur des pieds boule aplatis. Pays-Bas du Nord, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 197 x 154 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#308“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#346Een oude toiletkoffer en een dokterstas.
Une vieille trousse de toilette et une trousse de médecin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#114Lambert (?)“Jonge vrouw op schommel”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.
Jeune femme à la balançoire. Huile sur toile. Signée en bas à gauche. XIXème siècle. Vernis à remplacer.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#353Brickbox“Bouwen met echte stenen en echt hout”. Vier ongeopende dozen (nummers 34, 55, 56, 204) voor modelbouw.
“Construire avec de vraies briques et du vrai bois”. Quatre boîtes non ouvertes (numéros 34, 55, 56, 204) pour le modélisme.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#561Kaiser, GermanyEen balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre avec porcelaine multicolore et dorée. Marqué sur le fond.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#617Een clown van meerkleurig Muranoglas. Duimpje manco.
Un clown en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214C. Moeren“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux de trait à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 113 cmEstimate: € 120 / 200 -
#316Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwde kopjes.
Un tronc de chêne avec des têtes sculptées.No longer availableDim. 53 x 115 x 45 cmEstimate: € 60 / 100

