Similar lots by type
-
#596Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60 / 100 -
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#356Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200 / 250 -
#656Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35 / 45 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75 / 100 -
#696Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300 / 400 -
#586Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50 / 60 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60 / 100 -
#416Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200 / 240 -
#592Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120 / 200 -
#521Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120 / 180 -
#585Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#249“Mediterraan kustgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue du littoral méditerranéen. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560Een zeshoekige lantaarn van messing met drie kleurloze glaasjes en drie met glas in lood.
Une lanterne hexagonale en laiton avec trois verres transparents et trois avec vitrail.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).
Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#527Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un grand masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Een 18 K witgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,49 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,49 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#389“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519Goebel, Germany“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#569“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#228Een coupe van gesculpteerd albast, versierd met druivenbladeren.
Une coupe en albâtre sculpté, décorée de feuilles de vigne.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475Een witgepatineerde metalen kuipfauteuil.
Un fauteuil baquet en métal patiné blanc.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 150

