#416Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
#696Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#576Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#396Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#556een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#585Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#586Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#596Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#356Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#521Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#492BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#592Een handgeknoopte wollen Kelim.
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#406Twee Afghaanse wollen kleedjes.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60 / 80
#247Een albasten lampenvoet.
#438Twee beeldjes van gesculpteerd Aziatisch ivoor.
#286Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.
#289Jos Van Steen“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#102Een gepolychromeerd houten Christusbeeld tegen een handgeschilderde achtergrond met landschapsdecor. Het beeld XVIIIe eeuw, de achtergrond XIXe eeuws.
Une statue du Christ en bois polychrome sur un fond peint à la main avec un décor de paysage. La statue est du 18ème siècle, le fond est du 19ème siècle.No longer availableDim. 78,5 x 44,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#618Een antieke zwaardbajonet met schede. Gemerkt ‘LD’.
#333Lot boeken. W. Aerts, “De Kathedraal van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1993. Leon Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973. “Antwerpen’s Onze-Lieve-Vrouwe-Toren”, Ed. Stadsbestuur 1927. J. De Schuijter, “Gemarteld Antwerpen”. Ed. De Palm 1945. J. Denucé, “Schelde-Album”, Gemeentebestuur omstr. 1927. “Antwerpen die scone”. Ed. Epos omstr. 1970 (5 losbladige kunstmappen).
Lot de livres. W. Aerts, “De Kathedraal van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1993. Leon Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973. “Antwerpen’s Onze-Lieve-Vrouwe-Toren”, Ed. Stadsbestuur 1927. J. De Schuijter, “Gemarteld Antwerpen”. Ed. De Palm 1945. J. Denucé, “Schelde-Album”, Gemeentebestuur ca. 1927. “Antwerpen die scone”. Ed. Epos ca. 1970 (5 losbladige kunstmappen) (5 chemises d'art à feuilles mobiles).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
Un porte-manteau de couloir en bois de bambou avec un miroir et deux carreaux de faïence à décor floral.No longer availableEstimate: € 40 / 60