Other lots by Goum
-
#442Goum
Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.No longer availableDim. 106 x 160 cmEstimate: € 180/240 -
#762Goum
Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 154 x 93 cmEstimate: € 200/300
Similar lots by type
-
#665Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 319 cmEstimate: € 250/400 -
#769
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.No longer availableDim. 165 x 95 & 170 x 115 cmEstimate: € 50/70 -
#742Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 197 cmEstimate: € 200/250 -
#656
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 350 x 244 cmEstimate: € 40/60 -
#754
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 207 x 138 cmEstimate: € 200/240 -
#404Peribedhil
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.No longer availableDim. 166 x 107 cmEstimate: € 120/200 -
#758
Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé.No longer availableDim. 186 x 123 cmEstimate: € 200/300 -
#789
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100 -
#686Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 300 cmEstimate: € 40/50 -
#660
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 191 cmEstimate: € 50/80 -
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50/70 -
#690
Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un grand tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 370 cmEstimate: € 180/240 -
#680
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.
Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.No longer availableDim. 181 x 129 cmEstimate: € 100/120 -
#424
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#766Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80 -
#792Bochara
Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.
Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.No longer availableDim. 96 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#794
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.No longer availableDim. 165 x 118 & 152 x 107 cmEstimate: € 50/80 -
#797
Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100/120 -
#774
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.No longer availableDim. 186 x 125 & 213 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#756Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 132 x 230 cmEstimate: € 50/60 -
#702
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 196 cmEstimate: € 200/300 -
#749Hosseinabad
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 145 cmEstimate: € 60/100 -
#784Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 135 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#772
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 226 x 146 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#645
Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120/200 -
#51
Een ronde spiegel, gemonteerd in een bronzen patrijspoort.
Miroir rond monté dans un hublot en bronze.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#684Volkers
“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#238
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#559
“Meisjesportret”. Gouache op papier. Zonder signatuur.
“Portrait de fille”. Gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#388
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#776Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 297 cmEstimate: € 200/240 -
#625
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#97
Een sierschild van gietijzer met een decor van een slagveld.
Bouclier décorétif en fonte à décor d’un champ de bataille.No longer availableDim. 63 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#440
Een paar gefineerde nachtkastjes in Régencestijl met één lade.
Paire de tables de chevet en placage de style Régence. Ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/80 -
#750
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl met blauw fluwelen bekleding. We voegen er een negende, licht afwijkend model aan toe.
Suite de huit chaises en acajou de style Louis-Philippe recouvert de velours bleu. Nous ajoutons un neuvième exemplaire d’un modèle un peu différent.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#487
Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Masque en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100