#131BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#54‘Meisje met gans’, een Lladro beeldje.
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#114Een Vlaams aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabak’ met restauratie aan het deksel.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#263Vijf verschillende zilveren kettingen met drie hangers. 925 en 835‰.
Five different silver necklaces with three pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyDim. 35 gEstimate: € 25 / 50 -
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#201Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
#42Val Saint LambertEen lot van twee kleurloze kristallen vazen van Val Saint Lambert, beide gemerkt met sticker.
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
#188Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 204 x 103cmEstimate: € 40 / 60 -
#95‘De denker’, een bronzen beeldje op marmeren sokkel, naar Rodin.
'The Thinker', a bronze statue on a marble base, in the style of Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cm (met sokkel)Estimate: € 20 / 30