#98Een paar Boheems kristalglazen bekers.
#202Een handgeknoopte wollen kelim.
A hand-knotted wool kilim.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#135Een vergulde koperen kandelaar.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
#192Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
#32Een oude koperen ketel.
#49Een lot hotelporseleinen servies.
A set of hotel porcelain tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40