Other lots by Bidjar
Other lots in this auction
-
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#192Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een lotje Chinees porselein bestaande uit 6 eitjes, een Guanyin beeldje, een dekselpotje en een bord.
A lot of Chinese porcelain consisting of 6 eggs, a Guanyin figurine, a lidded pot, and a plate.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#88SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt S. Jouqlas.
A lot of 4 handmade earthenware Santon figurines. Marked S. Jouqlas.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3ToplichtEen koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
A copper ship lantern converted to electricity.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#128Een porseleinen balustervaas. Decor van bloeiende rozenstruiken in kleur. Europees werk. Oren in de vorm van gestileerde katachtigen.
A porcelain baluster vase. Decoration of blooming rose bushes in color. European work. Handles in the shape of stylized felines.No longer availableOnline onlyDim. H. 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#217Een zilveren herdenkingsmunt van Albert I met opschrift; “Vooraleer mijn leger te vernietigen zal men eerst over mijn lichaam moeten trappen” en verso afbeelding met “Albert I den Dappere”.
A silver commemorative coin of Albert I with the inscription; "Before destroying my army one would have to step over my body" and on the reverse an image of "Albert I the Brave".No longer availableOnline onlyDim. Ø2 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#135Een vergulde koperen kandelaar.
A gilt copper candlestick.No longer availableOnline onlyDim. H. 100 cmEstimate: € 15 / 25 -
#116Relief in aardewerk met afbeelding van een engeltje. Gemerkt achteraan met een haan.
Terracotta relief depicting an angel. Marked on the back with a rooster.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#120Een geslepen kristallen vaasje, kleurloos en blauw in de massa.
A cut crystal vase, colorless and blue in the glass.No longer availableOnline onlyDim. h 13.5 x Ø 9.5 cmEstimate: € 10 / 20

