Other lots by Bidjar
#265Een vintage kristallen parfum fles.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#42Val Saint LambertEen lot van twee kleurloze kristallen vazen van Val Saint Lambert, beide gemerkt met sticker.
#44Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen scheerkommetje. Onderaan gemerkt.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#250Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
#49Een lot hotelporseleinen servies.
#101Een beeldje in biscuit voorstellend een meisje en een hond. Antica Athena.
#153YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#57Een houten beeldje van een jong verliefd koppeltje.
A wooden statue of a young couple in love.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30