Similar lots by type
-
#784Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 135 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50/70 -
#690
Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un grand tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 370 cmEstimate: € 180/240 -
#794
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.No longer availableDim. 165 x 118 & 152 x 107 cmEstimate: € 50/80 -
#656
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 350 x 244 cmEstimate: € 40/60 -
#766Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80 -
#742Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 197 cmEstimate: € 200/250 -
#762Goum
Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 154 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#758
Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé.No longer availableDim. 186 x 123 cmEstimate: € 200/300 -
#772
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 226 x 146 cmEstimate: € 50/80 -
#759Goum
Een handgeknoopt karpetje van zijde.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 142 x 77 cmEstimate: € 200/300 -
#774
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.No longer availableDim. 186 x 125 & 213 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#789
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100 -
#792Bochara
Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.
Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.No longer availableDim. 96 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#797
Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100/120 -
#769
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.No longer availableDim. 165 x 95 & 170 x 115 cmEstimate: € 50/70 -
#749Hosseinabad
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 145 cmEstimate: € 60/100 -
#665Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 319 cmEstimate: € 250/400 -
#660
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 191 cmEstimate: € 50/80 -
#680
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.
Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.No longer availableDim. 181 x 129 cmEstimate: € 100/120 -
#442Goum
Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.No longer availableDim. 106 x 160 cmEstimate: € 180/240 -
#754
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 207 x 138 cmEstimate: € 200/240 -
#702
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 196 cmEstimate: € 200/300 -
#404Peribedhil
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.No longer availableDim. 166 x 107 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#483
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/70 -
#525
Een paar witgelakte stoelen in Lodewijk XV-stijl. Nieuwe bekleding.
Paire de chaises laquées blanches de style Louis XV. Nouvelle couverture.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#59
Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#712Gregory Richard Coates
“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#708
Een lot Chinees porselein, bestaande uit twee borden, een kommetje, een vaasje, twee theepotjes en een gemberpotje.
Lot de porcelaines de Chine dont deux assiettes, un bol, un petit vase, deux théières et un pot à gingembre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#281
Een reeks van zes kleine zilveren lepeltjes. 800 ‰. Duitsland, begin XXe eeuw.
Suite de six cuillères en argent. 800‰. Allemagne, début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#730
Een zgn. opiumtafel van hardhout.
Une table à opium en bois exotique.No longer availableDim. 42 x 94 x 94 cmEstimate: € 80/100 -
#212
“Koeien aan de drenkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches à l’abreuvoir”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#271Longwy
Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 160/180 -
#158
Een houten studiepop.
Modèle de dessinateur en bois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 150/170 -
#536
Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240/300 -
#744
Een notenhouten koffer.
Coffre en noyer.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 200/300