#485Een handgeknoopt wollen tapijt, made in India.
A hand-knotted woolen carpet, made in India.No longer availableDim. 156 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Een handgeknoopte loper met vogels in het decor.
A hand-knotted runner with birds in the design.No longer availableDim. 484 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473Een handgeknoopte Oosterse loper.
A hand-knotted Eastern runner.No longer availableDim. 72/257 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.No longer availableDim. 333x231 cmEstimate: € 200 / 250 -
#495Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.No longer availableDim. 205x134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde, met fauna en flora in het decor.
A hand-knotted carpet, wool and silk, depicting flora and fauna in the design.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 150 / 200 -
#185“La chasse a l’ours”, een wandtapijt, gedateerd 1980.
#415Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.
#425Een handgeknoopt Perzisch Karian tapijt.
A hand-knotted Persian Karian carpet.No longer availableDim. 341 x 239 cmEstimate: € 150 / 250 -
#435Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.
A hand-knotted carpet, wool and silk.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 150 / 200 -
#469Drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#515Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.
#455Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 251 x 247 cmEstimate: € 150 / 200 -
#452Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde, met fauna en flora in het decor.
A hand-knotted rug, wool and silk, featuring fauna and flora in the design.No longer availableDim. 176 x 112 cmEstimate: € 100 / 150 -
#395Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 235 x 130 cmEstimate: € 80 / 120
#291Cassel & company“Cassell's history of England”, 6 volumes.
“Cassell's History of England”, 6 volumes.No longer availableDim. 4 x 26 x 20.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#59Dupont ParisEen Dupont balpen in etui van verguld zilver. Gemerkt Dupont de Paris, 925.
#471DongoEen staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.
#441BamounEen voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.
#542Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#64Een kruisbeeld, eerste helft 20ste eeuw, keramische Christus aan houten kruis in kader met rode vilt.
A crucifix, first half of the 20th century, ceramic Christ on wooden cross in frame with red felt.No longer availableDim. 55 x 32 cm (kruisbeeld)Estimate: € 100 / 150 -
#429BamilekeEen Sanza muziekinstrument van hout met bamboe. Rijkelijk gebeeldhouwd hout. Kameroen.
A Sanza musical instrument made of wood with bamboo. Richly carved wood. From Cameroon.No longer availableDim. L.44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115SkovbyEen ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.
#320Een fijne parelhalssnoer met 18 kt witgouden slot bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een veiligheidsslot.
A fine pearl necklace with an 18 kt white gold clasp set with diamonds and sapphires totaling approximately 0.30 ct., with a safety clasp.No longer availableDim. L: 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
'The youth of Bilzen', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.No longer availableDim. 80/100 cmEstimate: € 100 / 150