Similar lots by type
-
#93Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.
A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.No longer availableDim. H 157, B 355 cmEstimate: € 75 / 100 -
#183Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.No longer availableDim. 142/208 cmEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#94Gaby De PauwEen lot van twee naïeve schilderijen, hoevezicht bij valavond en landelijk interieur, acryl op papier. Gesigneerd.
A lot of two naive paintings, farmhouse view at dusk and rural interior, acrylic on paper. Signed.No longer availableDim. 2 x (26 x 35) cmEstimate: € 120 / 160 -
#105Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 550 / 650 -
#84“Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.
"Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#75Een 18 kt witgouden speld. Uniek ontwerp met gravure 570 jaar diamant Antwerpen.
An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.No longer availableDim. speld: 4,23 gEstimate: € 250 / 350 -
#249Een set van 2 persglazen kandelaars met vogels op de voet, gemerkt Val Saint Lambert. Toegevoegd een houten kandelaar met koperen deel.
A set of 2 crystal candlesticks with birds on the base, marked Val Saint Lambert. Also included is a wooden candlestick with a copper part.No longer availableDim. h 27 cm (VSL)Estimate: € 40 / 60 -
#162‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.
'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.No longer availableDim. 32/24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#15“Dromenvangers”.Twee verschillende halssnoeren van koper bezet met bolletjes versiering.
"Dreamcatchers". Two different copper necklaces adorned with small beads.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#95Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.
An 18 kt white gold brooch and earring each set with a pearl.No longer availableDim. 2,02 gEstimate: € 150 / 200 -
#33Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.
A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant.No longer availableDim. 79 x 180 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#157“De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
"The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 200 / 300








