Een handgeknoopt oosters tapijt

A hand-knotted oriental carpet.
Dim. 360/470 cm
SKU: 1612250173.
Category: Tapijt.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 150 / 200

  • #93

    Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.

    A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.
    Dim. H 157, B 355 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #183

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 142/208 cm
    Estimate: € 70 / 100

  • #94
    Gaby De Pauw

    Een lot van twee naïeve schilderijen, hoevezicht bij valavond en landelijk interieur, acryl op papier. Gesigneerd.

    A lot of two naive paintings, farmhouse view at dusk and rural interior, acrylic on paper. Signed.
    Dim. 2 x (26 x 35) cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #105

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #84

    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #75

    Een 18 kt witgouden speld. Uniek ontwerp met gravure 570 jaar diamant Antwerpen.

    An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.
    Dim. speld: 4,23 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #249

    Een set van 2 persglazen kandelaars met vogels op de voet, gemerkt Val Saint Lambert. Toegevoegd een houten kandelaar met koperen deel.

    A set of 2 crystal candlesticks with birds on the base, marked Val Saint Lambert. Also included is a wooden candlestick with a copper part.
    Dim. h 27 cm (VSL)
    Estimate: € 40 / 60
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24
    A. Dekker

    'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.
    Dim. 19.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #15

    “Dromenvangers”.Twee verschillende halssnoeren van koper bezet met bolletjes versiering.

    "Dreamcatchers". Two different copper necklaces adorned with small beads.
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.

    An 18 kt white gold brooch and earring each set with a pearl.
    Dim. 2,02 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #33

    Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.

    A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157

    “De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.

    "The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00