#254Een bronzen Boeddha hoofd op houten sokkel, Zuid Oost Azië.
#258Een vintage Murano clown, puntje van de muts manco.
#10Drie Delfts blauw keramische voorwerpen gemerkt ‘De Porseleyne Fles’, bestaande uit 2 bordjes en een vaasje.
Three Delft blue ceramic items marked 'De Porseleyne Fles', consisting of 2 plates and a small vase.No longer availableOnline onlyDim. h 15 cmEstimate: € 10 / 20 -
#299Een lot van 4 replica middeleeuwse ridder zwaarden. Enkele gemerkt “made in Spain”, sporen van oxidatie. Bijgevoegd scimitar gemerkt “Cimitarra”, met breuksporen aan het handvat.
#51Een vintage glazen schaaltje, Muranoglas, rood in de massa gekleurd.
A vintage glass bowl, Murano glass, red colored throughout.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19 x 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
"Dataman," a vintage electronic logic game released by Texas Instruments in 1977.No longer availableOnline onlyDim. 4 x 32 x 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#114Een lot van 10 beeldjes uit porselein en biscuit, diverse merken.
#55Een lot bestaande uit 2 Chinees porseleinen gemberpotten, een blauw-witte zonder deksel met decor van meubels, en een okerkleurige met bloemdecor (deksel gebarsten)
A lot consisting of 2 Chinese porcelain ginger jars, one blue and white without lid depicting furniture, and one ochre-colored with floral decor (lid cracked).No longer availableOnline onlyDim. h 17, 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een verzilverd metalen melkkan en theepot.
A blue and white earthenware teapot on a stand, decorated with Delft design. Marked.No longer availableOnline onlyDim. H: 34 cmEstimate: € 35 / 45