#404PeribedhilEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#774Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#749HosseinabadEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#766GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 128 cmEstimate: € 30 / 50
#129Prosper De Troyer“Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#617Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
#509Jan CockxPeriod: 1891-1976“Havenzicht bij zonsondergang.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd aan de achterkant ‘66.
“Le port au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1966.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 100 / 140 -
#268LeicesterEen hangklok van gefineerd wortelhout.
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Hoeve bij het water. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 66 x 90 cmEstimate: € 120 / 150 -
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#793Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#186Een tweeledige buffetkast met onderaan twee gesculpteerde paneeldeuren met jachttrofeeën onder twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren. Telkens geflankeerd door twee getorste zuilen.
Buffet à deux corps, le bas à deux portes sculptées aux trophées de chasse en dessous de deux tiroirs. Le haut à deux portes vitrées. Les deux parties flanquées de colonnettes torsadées.No longer availableDim. 229 x 141 x 42 cmEstimate: € 300 / 500 -
#353Een fruitschaal van porselein. Benigno Numine.
#713Een vaas van rood glaspasta met gouden spikkels.
Vase en pâte de verre rouge taché d’or.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60