Similar lots by type
-
#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 135 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 207 x 138 cmEstimate: € 200 / 240 -
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.No longer availableDim. 165 x 118 & 152 x 107 cmEstimate: € 50 / 80 -
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 142 x 77 cmEstimate: € 200 / 300 -
#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.No longer availableDim. 106 x 160 cmEstimate: € 180 / 240 -
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 319 cmEstimate: € 250 / 400 -
#766GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80 -
#749HosseinabadEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 145 cmEstimate: € 60 / 100 -
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50 / 70 -
#797Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.No longer availableDim. 186 x 125 & 213 x 133 cmEstimate: € 40 / 60 -
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 191 cmEstimate: € 50 / 80 -
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un grand tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 370 cmEstimate: € 180 / 240 -
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 197 cmEstimate: € 200 / 250 -
#762GoumEen handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 154 x 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.
Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.No longer availableDim. 181 x 129 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 350 x 244 cmEstimate: € 40 / 60 -
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.No longer availableDim. 165 x 95 & 170 x 115 cmEstimate: € 50 / 70 -
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 226 x 146 cmEstimate: € 50 / 80 -
#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 196 cmEstimate: € 200 / 300 -
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 128 cmEstimate: € 30 / 50 -
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé.No longer availableDim. 186 x 123 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#792BocharaEen handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.
Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.No longer availableDim. 96 x 64 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#775J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#68Een Madonna met kind van was onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 56 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60 -
#93Een zilveren schaaltje. Gemerkt van Wolfers, 835‰.
Petit plat en argent. Marque de Wolfers, 835‰.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262“Veldslag”. Olieverf op paneel. Italiaanse school, XVIIe eeuw.
“Bataille”. Huile sur panneau. Ecole italienne du XVIIe siècle.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#370Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.
Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.No longer availableDim. 80,30 gEstimate: € 700 / 1000 -
#363SarregueminesEen vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Alfons Van Beurden“Schepen”. Houtskool en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van Beurden
“Bateaux”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Van Beurden.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 206 167 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25 / 40 -
#770Een kleine gefineerde boekenkast met vier legplanken.
Bibliothèque en bois de placage à quatre tablettes.No longer availableDim. 183 x 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755Een klein bijzetkastje met een van gemarquetteerd hout met drie laden en een (gebroken) marmeren blad.
Petit meuble d’appoint en bois marquetté ouvrant à trois tiroirs. Avec tablette en marbre (cassée).No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100 / 180 -
#195Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 2,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1000 / 1200

