#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug.
#179Twee 19e eeuwse modeprenten.
Two 19th-century fashion prints. -
#229“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
“Forest view in autumn.” Oil on canvas. Signed 'Santa' Dated 1928. -
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois. -
#12Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.
A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom. -
#301Een set van acht geblazen en gegraveerde borrelglazen op voet.
A set of eight blown and engraved shot glasses on pedestals.