• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
Online only
Dim. 126 x 82 cm
SKU: 0104190011.
Category: Tapijt.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #11
Estimate: € 50 / 80

  • #4

    Twee verschillende karpetten.

    Deux carpettes différentes.
    Online only
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 165 x 117 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #7

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    Online only
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    Krachi

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #1

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.

    Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.
    Online only
    Estimate: € 50 / 60

  • #170

    Online only
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #287
    Samsonite

    Online only
    Dim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #64
    Capodimonte

    Een vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 22 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #47

    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #315

    Online only
    Dim. h: 7 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #18

    Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #215

    “St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #326
    Paul Delaroche
    Period: 1797-1856

    ”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.
    Online only
    Dim. 84 x 101 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #226
    Mirao

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #220

    Lot grafiek: - “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström. - Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd. - Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.

    Lot d’estampes - “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström. - Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche. - Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 10 / 12

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00