Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
Online only
Dim. 126 x 82 cm
SKU: 0104190011.
Category: Tapijt.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #11
Estimate: € 50 / 80

  • #7

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    Online only
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    Krachi

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #1

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Twee verschillende karpetten.

    Deux carpettes différentes.
    Online only
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.

    Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #6

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 165 x 117 cm
    Estimate: € 30 / 40

  • #200
    Anita De Baaij

    “Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #226
    Mirao

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Online only
    Dim. h: 47 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #262

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #160
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.

    ”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.
    Online only
    Dim. h 21 cm l 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #15

    Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

    Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
    Online only
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #103

    Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #37
    Goldimari

    Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #22

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #28

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #177
    J. Dekoster

    “Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    “Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.
    Online only
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #59

    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00