#9Krachi
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#4
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 150 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#5
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#6
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 165 x 117 cmEstimate: € 30 / 40
#147
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#251
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#70
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#285
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 165 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#186Berten Speeckaert
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 23 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117
Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#39
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#296L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#316
Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#20
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 60 / 100 -
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60