Similar lots by type
-
#34
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 197 x 126 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#152
Een lot van vier verschillende messingen lampen
Lot de quatre lampes en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#5
Een houten schoenpoetsbakje en een lange schaal.
Bac de cordonnier en bois et plateau allongé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 25 & 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#157
Een lot van vijf oude kartonnen reclameplaten, waarbij twee van ‘Astra roll-film’ en drie van ‘Satrap’.
Un lot de cinq affiches publicitaires en carton, dont deux de ‘Astra roll-film’ et trois de ‘Satrap’.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 x 21 & 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#67Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/101 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Eau forte. Signée et numérotée 16/101 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 36 x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#102
Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106
Een Japans bronzen vaasje, versierd met een bloem in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Petit vase japonais en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148
“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#24
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#130
Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 300 / 400 -
#147
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#76
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een ovaal dienblad, een ijsemmer, een opwarmsetje voor een cognacglas en zes theeglazen.
Lot de métal argenté et métal blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#185Junghans
Een schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
Une pendule de cheminée, armoire en bois et sobre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50