#696Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#656Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
#556een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#592Een handgeknoopte wollen Kelim.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#586Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#406Twee Afghaanse wollen kleedjes.
#356Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
#396Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
#416Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
#596Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#492BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#576Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#585Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100 / 120
#35Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een blauwe steen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'une pierre bleue.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 150 / 200 -
#42Lot bestaande uit: een ingelijst handschrift van Ernest Claes. Een ets met een heidelandschap (34 x 24 cm), onleesbaar gesigneerd. Een ets met een bosrand (31,5 x 21,5 cm), gesigneerd Theodore Verstraete 1884. Een ets met Kasteel Veltwyck (24 x 31,5 cm), gesigneerd Albert De Vree.
Lot composé de : un manuscrit encadré d'Ernest Claes. Une eau-forte avec un paysage de bruyère (34 x 24 cm), illisiblement signée. Une eau-forte avec une lisière de forêt (31,5 x 21,5 cm) , signée Theodore Verstraete 1884. Une eau-forte avec le château de Veltwyck (24 x 31,5 cm), signée Albert De Vree.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#372“One Dollar Bill”. Toegeschreven aan Andy Warhol.
#83“Moeder Gods met kind”. Een antieke icoon. Te restaureren.
#29“Waterlandschap met vee”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Paysage aquatique avec bétail. Technique mixte. Signé et daté 1941.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#575Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#24Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Drie gravures met voorstellingen van het Steen te Antwerpen, gesigneerd en genummerd 90/100 (22 x 38 cm, ruitje beschadigd), 2/50 (38 x 34 cm) en 81/100 (26 x 35 cm) buiten de plaat.
Trois gravures représentant le Steen à Anvers, signées et numérotées 90/100 (22 x 38 cm, vitre endommagée), 2/50 (38 x 34 cm) et 81/100 (26 x 35 cm) à l'extérieur de la plaque.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#677Drie verschillende XIXe eeuwse speculaasplanken, waarbij één dubbelzijdige met Sinterklaas en Zwarte Piet. XIXe eeuw.
Trois planches à speculaas du XIXe siècle différentes, dont une recto-verso avec Sinterklaas et Zwarte Piet. XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 16; 36 x 11 & 38 x 24 cmEstimate: € 100 / 120