Similar lots by type
-
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#556
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#566
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50/80 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#406
Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35/45 -
#585
Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#586
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60/80 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#492Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300/400 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#666Kadjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60/100 -
#656
Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200/240 -
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75/100 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#22Louis IcartPeriod: 1888-1950
“De Japanse tuin”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Le jardin japonais. Gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#193Val Saint Lambert
Een lot 13 champagneglazen, in goede staat.
Un lot de 13 coupes à champagne, en bon état.No longer availableEstimate: € 65/90 -
#388
“Verbinding”. Een modern bronzen beeldje op marmeren sokkel. Draagt monogram.
Connection. Une statuette moderne en bronze sur un socle en marbre. Porte un monogramme.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#439
Chinese scroll met een landschap.
Scroll chinois représentant un paysage.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#84E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#139Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#184
“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#429
Een antieke Tibetaanse tangka op zijde/ rijstpapier met vijf voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain sur papier de riz et soie avec cinq représentations de Bouddha.No longer availableDim. 69 x 52 cmEstimate: € 600/800 -
#471
“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280/340 -
#509
Een gecloisonneerd messingen menuhouder met handvat. Daarin een handgeschreven menu op papier uit 1905. Waarschijnlijk Russisch werk uit het einde van de XIXde eeuw.
Un porte-menu en laiton cloisonné avec poignée. Dans celui-ci un menu manuscrit sur papier de 1905. Travail probablement russe de la fin du 19ème siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 60/90 -
#318
Lot boeken. Collections du Chevalier Mayer van den Bergh, “Catalogue des Tableaux”. Anvers, 1904. “Elle, nos cinquante premières années”, Ed. Filipacchi 1995. Mary Vaudoyer, “Le Livre de la Haute Couture”, Ed. V&O. 1990. Helena Hayward, “World Furniture”, Ed. Mamlyn, 1976. “Hendrik De Braekeleer in het Antwerpsch Museum”, Ed. Gemeentebestuur, 1925. Maurice De Vocht, “Jan Van Puijenbroeck”, Ed. Arcus, 1951. “Mensen van Toen”, Ed. Apra, 1975 (genummerd 44/250, met 27 facsimiles van houtskoolschets(..)
Lot de livres. Collections du Chevalier Mayer van den Bergh, "Catalogue des Tableaux". Anvers, 1904. "Elle, nos cinquante premières années", Ed. Filipacchi 1995. Mary Vaudoyer, "Le Livre de la Haute Couture", Ed V&O 1990. Helena Hayward, "World Furniture", Ed Mamlyn, 1976. "Hendrik De Braekeleer in the Antwerpsch Museum", Ed Conseil municipal, 1925. Maurice De Vocht, "Jan Van Puijenbroeck", Ed Arcus, 1951. "People from Then", Ed Apra, 1975 (numéroté 44/250, avec 27 fac-similés de fusains)No longer availableEstimate: € 50/70 -
#317
Een lot boeken betreffende handwapens en andere vuurwapens.
Un lot de livres traitant les armes légères et autres armes à feu.No longer availableEstimate: € 30/40