Similar lots by type
-
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 200 x 131 cmEstimate: € 50/80 -
#396
Een wollen tapijt.
Un tapis en laine.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 80/120 -
#646
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 170 x 115 & 200 x 98 cmEstimate: € 50/80 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 310 x 213 cmEstimate: € 120/200 -
#616Bidjar
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 165 x 112 & 155 x 91 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 348 x 256 cmEstimate: € 120/200 -
#406
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 213 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#386Hereke
Een klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.
Une petite tapisserie de soie. Signée.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#636
Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
Un tapis en laine iranienne noué à la main.No longer availableDim. 255 x 174 cmEstimate: € 120/200 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 200 x 302 cmEstimate: € 120/200 -
#76
Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#626
Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.
Tapis en laine tissé à la machine avec décor de chevaux et d'animaux.No longer availableDim. 335 x 248 cmEstimate: € 40/60 -
#376Dardjasin
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 178 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#366Yahyali
Twee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
Deux tapis en laine turque noués à la main.No longer availableDim. 161 x 93 & 180 x 97 cmEstimate: € 40/60 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 227 x 141 cmEstimate: € 50/80 -
#466Ghasghai
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis en laine turque noué à la main.No longer availableDim. 310 x 208 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#296
Een eikenhouten hallbank in renaissancestijl, versierd met briefpanelen en plantenmotieven.
Un canapé d'entrée en chêne de style Renaissance, décoré en plis de parchemin et aux motifs végétaux.No longer availableDim. 135 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#510
1 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400/1600 -
#642Ciboure
Een vaas van Frans steengoed met meerkleurig decor van R. Le Coronne. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Un vase en grès français à décor multicolore de R. Le Coronne. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#473
Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80/120 -
#397
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine décorés de fleurs et de faisans. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#3
Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
Un vieux casque de l'armée belge, avec intérieur et jugulaire.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 35/45 -
#553
“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Eating man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50/60 -
#544Redo
“Liggende vrouw met ontblote borst”. Olieverf op concaaf paneel. Gesigneerd.
Femme allongée torse nu . Huile sur panneau concave. Signé.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400/500 -
#360
1 merkwaardige verzorgingsset van zwartgelakt metaal met vergulde motieven, waarin een horloge, een lipstickhouder, een poederdoos, een manicureset en naaigerief. Midden XXste eeuw.
1 remarquable set de soins en métal laqué noir à motifs dorés, comprenant une montre, un porte-rouge à lèvres, une boîte à poudre, un set de manucure et un kit de couture. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#609Dyckmans
“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#159
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 150/170 -
#676
Een antropomorf Afrikaans houten slaginstrument.
Instrument de musique antropomorphe africain en bois.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100/150