Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

Un couloir d’orient en laine noué main.
Dim. 254 x 76 cm
SKU: 2609170764.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #764
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #419
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #793

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #395
    Swarovski

    Een ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.

    Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.

    No longer available
    Estimate: € 600 / 400
  • #779

    Een lot prenten en gravures: - “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden. - “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt. - Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum. - Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.

    Lot d’estampes et de gravures: - “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden. - “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt. - Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée. - Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 120
  • #290

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.

    Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 110 / 150
  • #305

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 39,56 g
    Estimate: € 900 / 1200
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #350
    Salvador Dali

    “Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.

    “Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.
    No longer available
    Dim. 8,79 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #310

    Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,86 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #807

    Een groot en een klein stuk koraal.

    Une grande et une petite pièce de corail.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #802

    Een eikenhouten regulateur.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #263

    Twee verschillende pijpen.

    Deux différentes pipes.
    No longer available
    Dim. l: 56 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.

    Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.
    No longer available
    Dim. 2,84 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #798

    Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.

    Porte manteaux en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #799
    Bignon à Montsur

    Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #390

    Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.

    Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,15 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,46 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #320

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #783

    Een rode en witte kunststoffen hanglamp.

    Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #809

    Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 88 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #360

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 900 / 1000

Other lots in this auction

  • #584
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Jesus aan het kruis.” Triptiek, olieverf op board.

    “La crucifixion”. Triptyque, huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #481

    Een paar zeshoekige balustervaasjes van Cantonporselein. XXe eeuw, onderaan gemerkt met een modern Qinglongzegelmerk. Eén gerestaureerd.

    Paire de petits vases balustres hexagonaux en porcelaine de Canton. XXe siècle, marque moderne Qinglong sous la base. Un vase restauré.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #765

    Een mahoniehouten piëdestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.

    Piédestal en acajou sur quatre colonnettes. Travail anglais, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #154
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.

    “Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 56 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct. en saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct et d’un saphir d’un poids total de ± 4,50 ct.
    No longer available
    Dim. 13,91 g
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #468

    Een aluminium schaalmodel van een raceauto uit de jaren ‘20.

    Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en aluminium.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #805
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #704
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629
    Mary Kennis
    Period: 1899 - 1965

    “Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #279
    H. Ten Cate

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage aux promeneurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #657

    Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet en porcelaine polychrome de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 41,50 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More