Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Krachi

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Online only
Dim. 122 x 83 cm
SKU: 0104190009.
Category: Tapijt.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #9
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #11

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4

    Twee verschillende karpetten.

    Deux carpettes différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 165 x 117 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.

    Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #89
    Limoges, France

    Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #243
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #158
    Irididi

    “Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    “Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Goldimari

    Een cache-pot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.

    Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42

    Een lotje geslepen rood Boheems kristal, bestaande uit twee verschillende vaasjes en een glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #278

    Een theepot, koffiepot en suikerpot van Gouds aardewerk en verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #240
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 82 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #85

    Een paar reproducties van Griekse iconen.

    Paire de reproductions d’icônes grecques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 31 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More