Similar lots by type
-
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#585
Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200/240 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50 -
#656
Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#586
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#556
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60/80 -
#521
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120/180 -
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75/100 -
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#406
Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35/45 -
#492Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300/400 -
#666Kadjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#97
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#619
“Corona lock-down”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Frank’.
“Corona lock-down”. Huile sur panneau. Signé 'Frank'.No longer availableDim. 116 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#378
Een paar zwartgeglazuurde porseleinen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 58 cm (met kap)Estimate: € 100/120 -
#235
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et de rubis d'un poids combiné de +- 4,50 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 1500/1600 -
#475
Een witgepatineerde metalen kuipfauteuil.
Un fauteuil baquet en métal patiné blanc.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100/150 -
#18
Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#583
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableDim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80/120 -
#325
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#608
Een antiek glazen kruikje, versierd met een bebaard mannenhoofd van terracotta.
Une cruche en verre antique, décorée d'une tête d'homme barbu en terre cuite.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#205
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,70 ct. FVVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de +- 0,70 ct. FVVS1 et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1800/1900 -
#42
Lot bestaande uit: een ingelijst handschrift van Ernest Claes. Een ets met een heidelandschap (34 x 24 cm), onleesbaar gesigneerd. Een ets met een bosrand (31,5 x 21,5 cm), gesigneerd Theodore Verstraete 1884. Een ets met Kasteel Veltwyck (24 x 31,5 cm), gesigneerd Albert De Vree.
Lot composé de : un manuscrit encadré d'Ernest Claes. Une eau-forte avec un paysage de bruyère (34 x 24 cm), illisiblement signée. Une eau-forte avec une lisière de forêt (31,5 x 21,5 cm) , signée Theodore Verstraete 1884. Une eau-forte avec le château de Veltwyck (24 x 31,5 cm), signée Albert De Vree.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#232
Een fantasie presenteervitrine met betrekking tot motorrijden.
Une vitrine fantastique liée à la moto.No longer availableDim. 34 x 107 cmEstimate: € 50/80